כיצד להרוויח כסף בנדל”ן מבלי להיות מתווך נדל”ן? כל המידע ממש כאן

אם טרם הכרתם את שיטת שיווק השותפים (נקראת גם תכנית שותפים), אשר מאפשרת לכל מאן דה הוא להרוויח כסף, והרבה מאד ממנו, ללא כל מאמץ, אחריות או התחייבות- אתם חייבים להמשיך ולקרוא. שיווק שותפים היא אותה תכנית נהדרת אשר מאפשרת שיווק מוצרים או שירותים, של אחרים, תמורת זיכוי בעמלה, נטו, לכיס הפרטי שלכם. זוהי שיטה ותיקת שנים, אשר הפכה זה מכבר רבים לבעלי הכנסה נוספת, או יחידה, מהאינטרנט בלבד. כאשר עולם שיווק השותפים נפגש עם עולם הנדל”ן, אשר כולנו מעורים כמה הוא רווחי ומשמעותי כיום, נוצרת סינרגיה משותפת והרמונית אשר מניבה פירות רבים ודשנים עבור כל מי שלוקח אותה ברצינות.

ביצירת הכנסה נוספת או יחידה משיווק שותפים בתחום הנדל”ן אינכם צריכים להיות בעלי תעודת מתווך, ואף לא חייבים לאהוב את התחום. כל אשר אתם צריכים הוא לרצות להשקיע ולהרוויח מכך. ואכן, הרווחים מצדיקים לחלוטין את ההשקעה, המועטה יש לומר, בכל נדבך, ולקבל את העמלות המגיעות עד אליכם עבור כל עסקה מוצלחת.

מה שיפה הוא, שהעסקאות הללו נוצרות ללא צורך בהשתתפות פעילה שלכם, מלבד ההפצה, כפי שיפורט להלן. לאחר תהליך ההפצה, כל קשר ביניכם לבין צד ג’ אשר נרשם תחתיכם מתנתק. אין לכם זיקה משפטית או מקצועית לכך, אין התחייבות או צורך בהסבר. הקידום וההפצה לבדם הם התפקיד היחיד שלכם, אשר ממנו יעלה התגמול המפתיע.

ועכשיו לשאלת המאה, כיצד אוכל לעשות זאת, להרוויח המון כסף באמצעות נדל”ן מבלי רישיון תיווך?

פרופרסקול, אתר הקורסים וההדרכות של מתווך הנדל”ן הנודע עומר כהן, הוא התשובה הניצחת לכך.

פרופרסקול הוא המוצר הטוב ביותר לשיווק, וזה שיהא המשתלם ביותר. זה אשר תוכלו לקבל החזר השקעה, להצליח בכך באופן משמעותי, ומבלי כל מאמץ מיוחד הוא מוכר את עצמו לבד.

כיצד הדבר מתבצע?

תחילה, תודות לטיב המוצר. אתר פרופרסקול שהוקם על ידי עומר כהן מעניק את מלוא הידע והכלים לכל אחד אשר בוחר להתחיל ולשחות במים הקרירים של עולם תיווך הנדל”ן השופע. הווה אומר, טיב המוצר מאפשר לכם תחילה לדעת, כמה טוב אתם מעניקים לעולם בעצם הפצתו, שהרי למעשה אתם מסייעים לאנשים אחרים להרוויח כסף וזמן בעצמם! מעבר לכך, עמלת המכירה הגבוהה מנשוא, העומדת על 25 אחוזים, לא פחות. ואכן, עד כדי כך מאמין עומר כהן במוצר הנהדר והייחודי שלו.

כל אחד מכם אשר יירשם כמשווק שותף עבור אתר פרופסקול, יקבל קישור ייחודי משלו. כל אחד אחר, אשר ילחץ עליו וירשם- יזכה אתכם בכסף. מה שיפה כאן הוא שהאתר מוכר את עצמו לבד וזה מדהים לכשעצמו כמות ההשקעה שנעשתה שם בשביל לגרום לזה לקרות ולך להרוויח בקלות ובאופן פסיבי לחלוטין.

כך לדוגמה, מיכל, אשר רכשה חברות מועדון, וכל ההדרכות באתר ניתנו לה בחצי מחיר. כך למשל על הדרכת “ממתווך נדל”ן לסוכן נדל”ן” בעלות של 3,600 ש”ח בד”כ, שילמה רק 1,800 ש”ח. וכן, במקום לרכוש את הדרכת “קומבו” של פרופרסקול בסך של 900 ש”ח שילמה רק 450 ש”ח, וכך לגבי כל הדרכה אחרת נוספת באתר.

והיכן היופי? מיכל, כחברת מועדון, קיבלה את הזכות לשווק קורסים באתר עם לינק ייחודי אשר קיבלה מהמערכת. לאחר שהמערכת זיהתה שנרשם מסוים אכן נרשם עם הקישור שלה, זוכתה מיכל, ובאופן אוטומטי, ב-25 אחוזים מן העסקה.

בשלב כלשהו במהלך פועלה, שלחה מיכל למורן את הקישור האישי אשר לקיבלה מאיתנו. בינתיים, אותה מיכל זוכתה עבור הרשמתה של מורן בסך של 25 אחוזים, כאמור, אשר בתירגום לכסף הם סך של 1,350 ש”ח.

בשלב הבא, מורן נרשמה כחברת מועדון על מנת לקבל חמישים אחוזים על תשלומי ההדרכות, וגם על מנת לקבל את האפשרות להרוויח מכך כסף בעתיד. או אז, שילמה מורן סך של 2,700 ש”ח כחברת מועדון למשך שנה. לאחר מכן, נרשמה להדרכה, שילמה עליה מחצית המחיר בסך 2700 ש”ח. למעשה מורן שילמה 5,400 שח עד כה. 

וכך, עוד חוזר הניגון ומורן עצמה החליטה גם היא לנצל ההזדמנות ולהתחיל לעשות כסף, והרבה ממנו, באמצעות שיטת שיווק השותפים שלנו באתר פרופסקול.

מורן השקיעה סכום נוסף- 1,800 ש”ח, עבור פרסום ממומן בפייסבוק, באופן חכם לכל הדעות, וצירפה כקישור לפרסום את הקישור הייחודי שלה. מורן רצתה לבדוק איזו השקעה הדבר יניב עבורה, בידיעה כי איננה מחוייבת ולא יכולה להפסיד מכך דבר. ואכן, לאחר 30 ימים בלבד, נרשמו 7 תלמידים חדשים לאתר פרופרסקול מאותו קישור, הקישור של מורן! בין אלו תלמידינו: יונתן א., אדיר ד., רינת מ. ועוד, אשר רכשו את ההדרכה בסך של 900 שח כל אחד, וחלק רכשו הדרכות נוספות.

מכך הרוויחה מורן, הלכה למעשה, סכום של 4,595 ש”ח כעמלת רכישה! בחיסור השקעתה, הרוויחה מורן ללא שום מאמץ סך של 2,795 ש”ח.

מאחר שראתה כי טוב, המשיכה והשקיעה מורן בפרסומים ממומנים בפייסבוק. ההרשמה הבאה הייתה כבר בת 12 נרשמים, אשר זיכתה את מורן ברווח של 9,550 ש”ח נטו. וכמובן, מיותר לציין, היד עודנה נטויה. כה נטויה, עד שבחודש הרביעי לפרסום הממומן כבר הגיעה מורן לכדי רווח נקי של 17,950 ש”ח נטו.

ואכן, התהליכים שעברו מיכל, מורן ועוד רבים ורבות אחרים, מראים ומציגים לנו בכל יום מחדש כמה שיתוף פעולה פורה יכול להועיל באופן משמעותי במיוחד עבור כל הצדדים הפועלים.

עומר כהן, אשף תיווך נדל”ן, אשר עוסק במקצוע הנדל”ן במשך יותר מ-15 שנים בתחום וחובק במאגר ידע בלתי נדלה בתחום הנדל”ן בפרט והשיווק ככלל, מציב בפנינו מראה זו בדיוק. באמצעות אותה מראה, הוא אומר, כי הצלחת הכלל היא ההצלחה האמיתית, ולא היחיד. כאדם אשר נהנה מלעזור לאנשים להרוויח כמה שיותר כסף, ולשנות להם את החיים, הוא מעיד כי יעשה כל שביכולתו על מנת להניע גם להצלחתך. באמצעות הרשמה פשוטה ומהירה באתר פרופרסקול ניתן להצטרף כחבר מועדון, ולהתחיל להרוויח כסף כבר עכשיו.

להצטרפות לחצו כאן